NEWSLETTER

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach w naszej działalności, podaj swój mail.


E-mail: 
KATALOG KSIĄŻEK - wg autorów
• Ewa Kania
   Misy tybetańskie

EWA KANIA - każdy ma swoje miejsce i cel w życiu. Różnymi drogami dochodzimy do tego. Jeszcze w latach szkolnych doświadczyła bólu i choroby. Zaczęła zgłębiać niekonwencjonalne metody leczenia i dzięki nim pokonała chorobę. Jej przygoda z energią tak naprawdę zaczęła się wtedy, gdy wyruszyła na poszukiwanie zdrowia. Od tego momentu im więcej się uczy tym więcej nieznanych obszarów rozciąga się przed nia. Tajniki medycyny niekonwencjonalnej poznała w praktyce ucząc się od najwybitniejszych specjalistów. Stosuje energoterapię dotykową i bezdotykową.
Zajmuję się medycyną holistyczną traktując człowieka jako całość. Zawsze stara się dostosować do stanu psychofizycznego osoby stosując różne metody terapii.
Pracuje w zwalczaniu problemów związanych z psychiką ludzką np. depresją, schizofrenią, fobiami, lękami. Stosuje terapie uzdrawiające i wzmacniające oddechowo - ruchowe znane jako Hui - chun - gong. Jeste nauczycielem Reiki z prawem do inicjacji stosując samoleczenie i uzdrawianie metodą dr Mikao Usui. Tajniki medycyny wschodu zgłębiała w Indiach, Tybecie. Zajmuje się starohinduską filozofią Ajurwedą. Pierwsze tajniki tej medycyny zgłębiała w Indiach obserwując pracę uzdrowicieli w ośrodkach ajurwedyjskich. Specjalizuje się w terapii dźwiękiem z użyciem własnego głosu i zastosowaniem różnych instrumentów np. mis, gongów, dzwonków, bębnów. Napisałam na ten temat książkę "Misy tybetańskie", która została wydana przez Studio Astropsychologii. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym, ezoterycznym, pranicznym, leczeniem minerałami, aromaterapią, radiestezją, oczyszczaniem energetycznym organizmu. Uzdrawianie energią praniczną osobiście pobierała i kończyła u mistrza Choa Kok Sui, również pobierała nauki u uzdrowicieli z Filipin.

Stosuje terapie filipińskie, chirurgię fantomową, terapie punktów życia. Wykorzystuje wiedzę w diagnozach radiestezyjnych. Wiele osób ma problemy hormonalne, emocjonalne. Prowadzi spotkania z zastosowaniem jogi hormonalnej, terapii śmiechem. Gdy żyjemy w zgodzie z naturą możemy być zdrowi i szczęśliwi. Stara się uruchamiać procesy zdrowienia organizmu, które są wykorzystywane w medycynie orientalnej. Korzysta w leczeniu ze starych ludowych sztuk zielarskich, stosuje bioenergoterapię z wykorzystaniem stożków miedzianych, muszli, kamieni, kryształów, kadzideł. Podczas leczenia łączy różne formy terapii. Wykonuje zabiegi na aurze i ciele fizycznym, wyrównuje biopole. Odblokowuje kanały energetyczne, czakry, pracuje na meridianach światłem.
Zajmuje się zastosowaniem energii kwantowej w leczeniu. Skończyła warsztaty i szkolenia organizowane przez Universitej of Integrated Science California (UISCA) prowadzone przez dr Ramehsa. Warsztaty "Tachionoterapii" są alchemicznym połączeniem duchowości i nauki. W szerokim zakresie Pani Ewa stosuje Tachionoterapię z zastosowaniem produktów tachionowych. Możemy w szerokim zakresie podłączyć się do tej energii i poczuć jej odbiór. Całokształt zdrowia, harmonii, leczenia ciała, emocji, poziomów duchowych są zależne od połączenia z energią, która jest niezbędna dla naszego istnienia. Tachion jest źródłem cząsteczek energii, która organizuje i energetyzuje nasze pola energetyczne, dostarcza potencjału do odtworzenia harmonijnie leczących częstotliwości tworząc efekt neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom). Tachion porządkuje to, co było zdezorganizowane. Układa i odtwarza nasze pola do ich naturalnego stanu przez co tworzy stan zdrowia, harmonii i dobrego samopoczucia.
Stosuje różnego rodzaju masaże wzbogacone bioenergoterapią: biomasaż ajurwedyjski, tybetański, polinezyjski, hawajski, astralny, klasyczny, refleksoterapię, manualny kręgosłupa. Masażu manualnego uczyła się u jednego z najlepszych polskich kręgarzy Eugeniusza Kiełbaski. Stosuje biodiagnostykę i biokorekcję. Pokazuje jak radzić sobie ze stresem. Stosuje techniki uwalniania emocjonalnego i integracji, wizualizacji, relaksacji, medytacji, jogi, tańca. Znajomość wielu technik terapeutycznych pozwoliła jej na dzielenie się z innymi wiedzą i doświadczeniem. Opracowała własny system terapeutyczny, który pozwala wprowadzić korzystne zmiany w różnych sferach życia takich jak: zdrowie, nauka, praca, wygląd zewnętrzny. Pokazuje jak pozbyć się barier psychicznych i lęków, aby napełnić ciało zdrowiem, odkryć swoje mocne strony i nauczyć się żyć pełnią życia kształtując twórczo swój los odzyskując siły i zdrowie. Szczególny nacisk kładzie na psychoterapię, trening relaksacyjny, oddychanie, odżywianie, afirmacje, wizualizacje. Jest to wspaniałe móc wspomagać leczeniem różne choroby psychosomatyczne, aby organizm mógł funkcjonować sprawnie na wszystkich poziomach jego istnienia w harmonii, zdrowiu i szczęściu.

WYSZUKIWARKA

Szukaj w tytułach i autorach.
TALIZMAN - WYSYŁKA
695 488 252
pn-pt w godz. 8-16


POLECAMY
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odżywianie24.pl

Polska Magiczna
www.polskamagiczna.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Wygrać z nerwicą
www.wygracznerwica.blogspot.com© 1992-2017 Studio Astropsychologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.